Navigere opp
Logg på
Hjelp (nytt vindu)
Stjørdal kommune - Håndbok for politikere - Oversikt partienes tillitsvalgte
Hopp til hovedinnhold

Oversikt partienes tillitsvalgte

 En oversikt over de politiske partiene i Stjørdal.

 

 
Parti  Leder  i lokallaget Gruppeleder kommunestyret 
Arbeiderpartiet 
Arbeiderpartiet sin logo 

Erling Weydahl
7525 Flornes
Fast telefon: 74407540
Mobil: 91734512
E-post: erlingweydahl@me.com

Hjemmesider: 
http://www.dna.no/
http://www.dna.no/nord-trondelag
Hjemmeside Stjørdal arbeiderparti

Joar Håve
Elvevegen 16, 7520 Hegra
Tlf. priv. 74 80 26 37
Mobil. 940 51 246
E-post: joar.have@ntebb.no
Fremskrittspartiet
 Fremskrittspartiets logo
Nelly Anita Lian 
Løkkevegen 3, 7500 Stjørdal
Mobil: 90578634
E-post: nellylian@yahoo.no
Bjørn Emil Nesset
Konvallsletta 18, 7500 Stjørdal
Mobil: 971 62 735
 
Stjørdal Høyre 
7501 Stjørdal
Høyre sin  logo
 
Rune Larsen
Hjelsengtrøa 11, 7509 Stjørdal
Tlf. 906 07 164
Hjemmesider:

Ole Hermod Sandvik
7507 Stjørdal.
Arbeid 74 83 35 02
Mobil 926 18 808

E-post: Ole.hermod.sandvik@stjordal.kommune.no

Kristelig folkeparti 
Kristelig folkeparti sin logo
Laffen Jensen
Hognesaunvegen 48, 7500 Stjørdal
Tlf.
E-post: Hjemmesider:
Annette Tollefsen Jensen
Hognesaunvegen 48, 7500 Stjørdal
Tlf. 924 62 779
E-post: annette.jensen@live.no
 
Senterpartiet 
Senterpartiet_logo.jpg

Siv Sætran
Tlf. 988 18 537
E-post: siv@sp.no

Hjemmesider:
www.sp.no
www.sp.no/stjordal
www.sp.no/trondelag

Sosialistisk Venstreparti 
Postboks 12, 7501 Stjørdal
SV sin logo
Gudrun Lidal
Eventyrskogen 51
7506 Stjørdal
Tlf. 922 63 047
E-post: 
Gudrun.Lidal@stjordal.kommune.no

Hjemmesider:
http://www.sv.no/ 
Anja Ristad
Stokkbekkgata 18,
7500 Stjørdal
Tlf: 908 82 649
E-post: anja.ristad@stjordal.kommune.no
 
Venstre 
Venstre sin logo

Odd Gunnar Sorte

Mobil:
E-post: styret@stjordalvenstre.no
Hjemmesider: www.venstre.no.

http://www.venstre.no/nordtrondelag
http://www.venstre.no/nordtrondelag/stjordal

Ragna Straume Strand
Rognliveien
7507 Stjørdal
Mobil: 907 82 435
E-post: ragna.straume@gmail.com

Miljøpartiet De grønne


Tommy Reinås
Sandbakkvegen 21
7517 Hell
Mobil: 480 29 505
E-post: tommy@reinas.no
Hjemmesider: http://www.mdg.no/
Lokal hjemmeside: http://stjordal2015.no/
 

​Rødt

rødt logo.png

​Espen Grandalsmo

Granittvegen 2, 7509 Stjørdal

Tlf. 473 54 031

E-post: espen.grandalsmo@gmail.com

Hjemmesider: www.rødt.no

Lokal hjemmeside: htttp://rødt.no/stjørdal

 

Flere politiske parti som stiller til valg i Stortings - og sametingsvalget 2013

Piratpartiet Piratpartiet.no
​De kristne ​Dekristne.no
​Demokratene i Norge ​Demokratenen.no
​Kristent samlingsparti Kristentsamlingsparti.no
Kystpartiet
Kystpartiet.no
Rødt Rødt.no
 
Flere partier som
 
Oppdatert: 12.09.2019 10:34
 
 
Stjørdal Kommune
Postboks 133, Kjøpmannsgt. 9, 7501 Stjørdal | Telefon: 74833500 | eDialog | E-post: postmottak@stjordal.kommune.no | Org.nr: 939958851 | Følg oss på Facebook Facebook
Åpningstider: Man-fre 08:00-15:00 | Nettstedskart
Stjørdal Kommune
Postboks 133, Kjøpmannsgt. 9, 7501 Stjørdal. Telefon: 74833500. E-post: postmottak@stjordal.kommune.no Org.nr: 939958851. Følg oss på Facebook Facebook